Tel. +48 500 115 101   |   e-mail: chelmza@agad.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 20:00
Sobota 7:00 - 20:00
Niedziela handlowa 10:00-18:00

Market Budowlany PSB Mrówka w Chełmży jest to sklep samoobsługowy w całości z polskim kapitałem o powierzchni 1200 m2, którego właścicielem jest firma AGAD z Torunia.

Market Budowlany PSB Mrówka w Chełmży jest drugim marketem tej sieci założonym przez firmę AGAD. Pierwszy Market Budowlany PSB Mrówka został otwarty w 2011 roku w Gniewkowie.

AGAD to firma z ponad 30-letnią historią. Jej założycielem jest Andrzej Gadomski, który nieprzerwanie od 1977 roku stoi na czele firmy. Pod szyldem AGAD funkcjonuje Przedsiębiorstwo Remontowo- Budowlane i Hurtownia Budowlana w Toruniu, firma jest także producentem luksusowych okien i drzwi z drewna. Marketami Budowlanymi PSB Mrówka w Chełmży i Gniewkowie zarządza Prezes Czesława Gadomska.

Firma AGAD została wielokrotnie wyróżniona przez Magazyn FORBES w rankingu najbardziej dynamicznych polskich firm w województwie kujawsko-pomorskim. Firma AGAD znalazła się w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa również w 2015 roku. Została uznana za jedno z przedsiębiorstw najdynamiczniej zwiększających swoją wartość w województwie kujawsko-pomorskim w kategorii firm o poziomie przychodów 5 - 50 milionów zł.

Market Budowlany PSB Mrówka w Chełmży posiada w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB. Chcemy, aby nasi klienci mogli u nas znaleźć jak najszerszy zakres towarów potrzebnych do remontu i dekoracji mieszkań.

Kompetentny personel doradzi państwu i pomoże w wyborze odpowiedniego towaru oraz postara się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Marketu Mrówka w Chełmży ☺